Scheidsrechtersvereniging IJmond

Opgericht 21 augustus 1972

Erelid Piet Karssen

 

Piet heeft voor SV IJmond in het verleden veel betekend. Zo nam hij oa. altijd voortouw op de traning waarmee hij veel respect afdwong. Tevens heeft Piet binnen SV IJmond vele activiteiten verzorgd, waaronder bv. organisatie van jubileumfeest, kascontrole, etc. Op woensdag 14 maart 2018 werd daarom ook op de Algemene Leden Vergadering unaniem besloten dat Piet Karssen, welke sinds de oprichting van SV IJmond lid was, benoemd werd tot ere-lid.

Piet was binnen SV IJmond ook een graag geziene gast en nam hij altijd deel aan activiteiten zoals klaverjassen, openingsavonden etc.

Piet

 

Helaas bereikte 28 december 2021 het droevige bericht dat Piet Karssen op 84-jarige leeftijd is overleden. Hoewel Piet niet meer onder ons is, zal hij nooit vergeten worden.