Scheidsrechtersvereniging IJmond

Opgericht 21 augustus 1972

SV IJmond doet een stap terug

In de afgelopen ALV van 15 maart j.l. is er besloten dat de activiteiten van SV IJmond geminimaliseerd worden en er geen actieve rol meer gaat spelen in:

  • Aansluiting COVS: SV IJmond zal per kalenderjaar 2024 geen aansluiting meer hebben bij de COVS
  • Technische activiteiten: SV IJmond stopt per direct met het organiseren van spelregelavonden, beantwoorden verzoeken (oefen)wedstrijden en andere technische activiteiten. De enige uitzondering hierin is de traningsavonden op woensdagavond bij AV DEM. Dit blijft door SV IJmond verzorgd worden voor zijn/haar leden.
  • Up to date houden website: Alle relevante spelregels zijn te vinden bij de KNVB en zal op deze site niet meer worden geplaatst. Enkel de wist-u-dat en de aanstellingen van de leden worden door enkele vrijwilligers nog bijgehouden, de overige zaken op de website gaan t.z.t. verdwijnen

SV IJmond blijft dus voortbestaan, echter in een 'afgeslankte' vorm. 

Als u t.a.v. bovenstaande nog vragen heeft, kunt u deze richten aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Adverteerders

 

intersport veldhuisbakkerijschoone  MRJuristen2015